Deska Elewacyjna

Deska elastyczna

Elastyczna deska dekoracyjna Prochem to unikatowy produkt łączący w sobie piękno i trwałość na lata. System Deski dekoracyjnej Prochem jest naszą autorską technologią.Od ponad dekady oferujemy państwu produkt który jest produkowany w polskim przedsiębiorstwie, przy zachowaniu najwyższych standardów produkcji i jakości oraz tylko z naturalnych komponentów. Posiada wyjątkowe właściwości, potwierdzone badaniami i stałą kontrolą jakości, dzięki którym może być stosowany w zasadzie wszędzie. Firma Prochem daje na ręce projektantów nowe, nieograniczone możliwości aranżacji budynków, które dotąd były ograniczone lub nawet niemożliwe dla tradycyjnych materiałów. Dzięki nam możesz stworzyć własna unikalna elewacje o unikalnym kolorze, który wybierzesz.

Dane techniczne

Elastyczna Deska Dekoracyjna Prochem produkowana jest z naturalnych komponentów, w tym ze starannie wyselekcjonowanych piasków kwarcowych i najwyższej jakości żywic akrylowych. Elastyczność naszej deski umożliwia jej wykorzystanie na wszelkiego rodzaju krzywiznach. Szczegółowy proces kontroli jakości pozwala na uzyskanie doskonałych produktów spełniających najwyższe standardy.

Zastosowanie

System Deski Dekoracyjnej Prochem jest od ponad 10 lat stosowany do wykonywania najwyższej jakości okładzin elewacyjnych – zarówno przy budowie nowych budynków, jak i w przypadku renowacji. W tym czasie niezliczona ilość obiektów zyskała wspaniałe wykończenie w formie Deski Dekoracyjnej Prochem.Paleta oferowanych barw jak i wyraźna struktura deski drewnianej, łatwość montażu stanowią mocny atut przy wyborze naszego produktu. Liczba elewacji wykonanej systemem Deski Dekoracyjnej Prochem z roku na rok zwiększają się dzięki łatwemu montażowi oraz niskiej cenie produktu.