Cegła klinkierowa

Płytka klinkierowa

Płytki klinkierowa Prochem to wyjątkowy materiał elewacyjny, który od przeszło 10-u lat produkowany jest w polskim przedsiębiorstwie i z własnym kapitałem. System Prochem jest naszą autorską technologią. Posiada wyjątkowe właściwości, dzięki którym może być stosowany w zasadzie wszędzie. Wszystkie produkty Prochem wytwarzane są przy zachowaniu najwyższych standardów produkcji i jakości oraz tylko z naturalnych komponentów.

Firma Prochem daje na ręce projektantów nowe, nieograniczone możliwości aranżacji budynków, które dotąd były ograniczone lub nawet niemożliwe dla tradycyjnych materiałów. Dzięki nam możesz stworzyć własna unikalna płytkę o unikalnym kolorze, który wybierzesz.

Dane Techniczne

Mineralna płytka klinkierowa Prochem produkowana jest z naturalnych komponentów, w tym ze starannie wyselekcjonowanych piasków kwarcowych i najwyższej jakości żywic akrylowych. Masa poddawana jest głębokiemu barwieniu przy użyciu pigmentów na bazie tlenku żelaza oraz zabezpieczana przed promieniowaniem UV. Przebarwienia, dodatkowe kolory na płytce oraz struktura powierzchni każdej płytki wykonywane są ręcznie.

Zastosowanie

System Prochem jest od ponad 10 lat stosowany do wykonywania najwyższej jakości okładzin ceglanych, zarówno przy budowie nowych budynków, jak i w przypadku renowacji.

W tym czasie niezliczona ilość obiektów zyskała wspaniałe wykończenie w formie kwarcowej płytki klinkierowej pochodzącej z Polski, liczby naszych klinkierowych elewacji z roku na rok zwiększają się dzięki łatwemu montażu oraz w przystępnej cenie produktu